אביתר בנאי - לשונות של אש

אמפי דשא בית גבריאל - ערב משותף עם ישי ריבו

צומת צמח, בית גבריאל  
יום שני 22.4 חוה"מ פסח  
פתיחת דלתות 19:00 / תחילת מופע 20:30  
הזמנה טלפונית: 9080*
לפרטים ורכישת כרטיסים לחצו כאן


ב-22.4.19 חוה"מ פסח אביתר בנאי וישי ריבו, מהאמנים המוערכים והאהובים בארץ, יקיימו שתי הופעות מלאות בערב חד-פעמי באמפי דשא בית גבריאל.

אביתר בנאי  - "לשונות של אש"

המופע המדובר והמצליח "לשונות של אש" חוזר לאמפי בית גבריאל. אביתר בנאי הוא ללא ספק אחד האמנים האהובים ביותר בישראל.

20 שנה של מוסיקה מופלאה, של אמת חשופה ובלתי מתפשרת, של יופי עצום ושל לב פתוח לרווחה לעולם.

אלבומו האחרון "לשונות של אש", גם הוא התאפיין באותה אמת ויופי שלא הותירו את המבקרים אדישים, האלבום זכה לביקורות מהללות ולאהבת הקהל, שהצביע ברגליים ומילא את היכל התרבות עד אפס מקום במופעי ההשקה שפתחו את סיבוב ההופעות המצליח.

במלאכת מחשבת שוזר בנאי את השיר החדש "עד האהבה" עם הלהיטים המוכרים והאהובים מאלבומיו הקודמים – "מתנות", "עד מחר", "יפה כלבנה", "אבא", "לילה כיום יאיר", "יש לי סיכוי", "ילדים " ועוד, עם השירים היפהפיים מהאלבום החדש, ביניהם "פרגולה" שחרך את הרדיו והסינגל הראשון "תמיד לפני הגשם" – שכמו היורה פתח עונה מוסיקלית חדשה ומרתקת ביצירה הענפה והמתחדשת תמיד של בנאי.

בנאי מאזן בצורה מושלמת בין הלהיטים הידועים ליצירות החדשות ובין פיסות חייו העכשוויות והקודמות ומאפשר לקהל להיות שותף למהלך חייו הלא שגרתיים והמסקרנים, לחלוק עמו "מחשבות שמתנגשות בקירות הלב" וללקט יחד איתו "מילים להתבהרות", בלב רחב ופתוח ובקשר ישיר וקרוב על הבמה ומחוצה לה.

עם בנאי על הבמה: ז'אן פול זימבריס – תופים // עמית יצחק – גיטרות // אברי בורוכוב - גיטרה בס וכלי הקשה // רועי חרמון - קלידים וחצוצרה // הפקה מוסיקלית: אסף אמדורסקי

אביתר בנאי - עד מחר ( לייב מהופעה)