אביתר בנאי ותמיר מוסקט - בארבי

יום חמישי 27.2.20

אביתר בנאי ותמיר מוסקט במופע משותף חדש 

שירים מתוך הרפרטואר המוסיקלי העשיר של אביתר שנעטפו בביט הייחודי של מוסקט, והשירים החדשים מתוך הפרויקט המשותף של השניים.  

בארבי ת"א   

יום חמישי 27.2.20

כניסת קהל 20:30 , תחילת מופע 22:00   

לרכישת כרטיסים לחצו כאן  


"הקסם של בנאי, היכולת לתת לך תחושה אינטימית , כמעט של נגיעה".  (מאקו,-גל אוחובסקי)

"ההפקה המוזיקלית נשאה את המאזין למחוזות משכרי חושים של מוזיקה לטינית, ג'אז, גרוב, פופ ורוקנרול. בנאי, בין אם על הקלידים ובין אם על הגיטרה, הוכיח שהוא פרפורמר   אמיתי, שמצליח לסחוף את הקהל". (מעריב- דודי פטימר )

"לרגעים נדמה היה כאילו חתונה לבנה אמיתית התרחשה אמש בבארבי, כשמאות התכנסו להאזין לקול התפילה של שיריו של בנאי, העטופים בביט הקסום של תמיר מוסקט. המופע החדש, שהדהד אמוציות ואהבה רבה מן הקהל בריפיט, הוכיח שהזיווג בין השניים הוא אכן משמיים"  (מגזין רעש-חן זמיר)

 אביתר בנאי ותמיר מוסקט- נחשפנו לחיבור המיוחד והנדיר בין שני אמני העל בשיר "רחמים", החיבור ההרמוני בין השניים, הפך בתהליך היצירה לפרויקט ומופע משותף והרכב מיוחד למופע זה .                    המופע והשירים הם חיבור מוסיקלי מרתק בין שני יוצרים מבריקים ומקוריים, מגיעים לכאורה מעולמות מוזיקליים שונים, שיצרו גשר לעולם מוסיקלי חדש עם שפה ייחודית וברורה, המתהווה לכדי מפגש מושלם בין גרוב לנשמה, ביט לריחוף, אדמה למים. 

במופע המשותף והחדש ינגנו שירים מתוך הרפרטואר המוסיקלי העשיר של אביתר בעיבודים מיוחדים להרכב זה והשירים החדשים מבית היוצר של השניים. 

על הבמה: 

אביתר בנאי : שירה , גיטרה ופסנתר |  תמיר מוסקט: הפקה מוסיקלית, תיכנותים, סאמפלרים ותופים | רועי חרמון: קלידים, סאמפלרים וחצוצרה | איתמר ציגלר: גיטרה חשמלית ובס.

 

צילום: מאיר כהן
צילום: מאיר כהן
אביתר בנאי & תמיר מוסקט - מכור